Lurer du på hva som finnes av tilbud eller har du en interesse du gjerne vil dyrke i felleskap med andre? Kanskje finner du det du leter etter eller noe som fanger din interesse. Her har du en oversikt over kontaktinfo til  en rekke lag og foreninger med tilknyting til Rollag og distriktet.

4H: Sonja Reberg Sonja, mail: Reberg@rollag.kommune.no

Bygdekvinnelaget: Ragnhild Hov, mobil: 97735253, mail: ragnhild.hov51@gmail.com

Bygdetunets Venner: Liv Jorunn Frogner, mobil: 456 10 249, mail:  livfrogn@online.no

Middelaldersenteret/Snekkerbua: Kjell Mogen 41220740, mail: kjell@mogen.no

Norsk Folkehjelp: Viljar Kleivedalen, mobil: 924 31 388, mail: VeggliogRollag@npaid.org

Numedal Folkehøgskoles IL: Sølvi Pettersen, mobil: 31023802, mail: solvi.pettersen@idrettsskolen.com

Numedal Fotoklubb: Ole Jørn Solberg, mobil: 90792455, mail: numedal.fotoklubb@gmail.com

Numedal Hesteklubb: Hege Jahren

Numedal Maleklubb: Gunhild Åsen, mobil: 907 43 514, mail: Gunhia2@online.no

Numedal Mållag: Sigrun B. Heimdal/Bjørn Ole Hovda, mobil: 900 14 894/958 05 331, mail: Bjoern.ole.hovda@gmail.com

Numedal Spele og dansarlaget: Bjørnar Heimdal, mail: bjornarheimdal@gmail.com

Rollag Eldreråd: Harald Kongsvik, mobil: 464 89 876, mail: Annelise_kongsvik@hotmail.com

Rollag Frivilligsentral: Hilde Rostad, mobil: 409 12 463, mail: frivillig@rollag.kommune.no

Rollag Havnevesen: Terje Haualand

Rollag Historielag: Randi Torill Kvislen, mobil: 924 26 299, mail: rkvislen@gmail.com

Rollag Knivlag: Narve Lid, mobil: 97 52 18 61, mail: Lid.narve@gmail.com

Rollag og Veggli fiskeforening: Per Torstein Hellumbråten, mobil: 454 16 433

Rollag og Veggli Helselag: Inga Bergan mail: tryberga@online.no

Rollag og Veggli Idrettslag: Per Inge Myrann, mobil: 92 65 61 36, mail: peringe.myrann@fmcti.com

Rollag og veggli musikkkorps: Lill-Iren Juveli, mobil: 41177348, mail: lill.iren.juveli@gmail.com

Rollag og Veggli Pensjonistlag: Per Torsrud/Gunhild Torsrud, mobil: 984 30 329/905 93 869, mail: gun-torsr@outlook.com

Rollag og Veggli Skytterlag: Magne Gaarder, mobil: 93 21 72 14, mail: rollag-veggli@skytterlag.no

Rollagfjell sti og løypelag: Olav Traaen, mobil:  92648641, mail: olav@nupro.no

Veggli Vel: Monika Kongsjorden, mail:  monikahk@hotmail.com

Vegglifjell Friluftslag: Ulrik Hoff, mobil: 92 65 38 07, mail:  ulrik.hoff@hotmail.com

Øvre Numedal Hundeklubb: Ingrid Alice Kvitberg mobil: 93461907 mail: ingrid_a_kvitberg@hotmail.com

Laagen kor:  Marit Brevig mobil: 915 52 712, Lars Erik Brevig mobil: 918 63 143, mail: brevig@live.no,

Knut Erik Reisjå mobil: 41144228